Nowe wieści od Kaliego dotyczące solowego projektu “Krime Story”

Informujemy na rap-news.eu, iż jutro (08.04.2016) odbędzie się premiera pierwszego teledysku promującego najnowszą solową płytę Kaliego – “Krime Story”. “Przed nami 11 dni do końca pre-orderu albumu Krime Story. Tylko w wersji pre-order otrzymasz autograf, dwie okazjonalne wlepki oraz cenę niższą od sklepowej (pre-order 25 zł -cena sklepowa 35 zł). Dostępne pakiety z książką w równie przystępnej cenie. Przypominam, że album został oparty na powieści więc aby przekaz był w pełni zrozumiały, warto poznać historię Krime’a przed odsłuchem. W piątek premiera pierwszego klipu zrealizowanego do utworu “Krime Story Prolog”. Premiera albumu 22 kwietnia” – poinformował wczoraj (06.04.2016) Kali na łamach swojego fanpage.

Warto również wspomnieć, iż pod koniec marca pojawił się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – “King Kong” (SPRAWDŹ!)

 

Album znajdziesz tutaj: ZAMÓW!

„Krime Story” to koncept album, oparty na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015.
Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.

Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu.
Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.

Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni.
Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

Premiera albumu „Krime Story” odbędzie się 22 kwietnia 2016.

Wydanie w formie digi booka z 38 stronicową książeczką z fotografiami i tekstami utworów dostępne w pre-orderze w 5 opcjach od 22 marca do 17 kwietnia, wyłącznie na www.ganjamafiashop.com .
Pre-ordery dotrą w Wasze ręce dzień przez oficjalną premierą czyli 21 kwietnia.
Każdy egzemplarz albumu oraz powieści dostępnej w pakietach zostanie własnoręcznie podpisany przez Kaliego.

TRACKLISTA:
1. Kali – KRIME STORY PROLOG prod. Sergiusz
2. Kali – MÓW MU KRIME prod. Gibbs
3. Krime – NA DZIELNI prod. Gibbs
4. Kali- LOLITA prod. Gibbs
5. Krime – PENGA prod. I’Scream
6. Krime – LATAWICA prod. SoDrumatic
7. Krime – ŻYWY CZY MARTWY prod. I’Scream & Sergiusz
8. Krime -NA DNIE prod. Gibbs
9. Krime – KING KONG prod PSR
10. Kali – GDY BĘDZIE ZA PÓŹNO prod. PSR
11. Kali – PRZEZNACZENIE prod. Sergiusz
12. Krime – LICHO NIE ŚPI prod PSR
13. Krime – SZCZUR WE MGLE prod Gibbs
14. Krime – LEP prod. Julas
15. Krime – PROMIENIE prod. Sherlock
16. Kali – PÓKI ŚMIERĆ NAS NIE ROZŁĄCZY (UPADEK) prod Young Veteran$

 

http://rap-news.eu/pierwszy-singiel-od-kaliego-juz-dostepny-krime-king-kong/

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ