Prezentujemy na rap-news.eu video-zapowiedź Warsaw Challenge 2016, który odbędzie się od 7. do 8. maja na pl. Defilad w Warszawie. Wstęp wolny! 

Poniżej pełny line up nadchodzącej imprezy: WARSAW CHALLENGE 2016, która odbędzie się w dniach 6, 7, 8 maja. Tegoroczna impreza mieścić się będzie na Pl. Defilad od strony ul. Świętokrzyskiej (DARMOWE WEJŚCIE).

Dookoła strefy w której znajduje się publiczność planujemy zorganizować kilka stref podzielonych tematycznie z atrakcjami towarzyszącymi tj. Parkour, Strefa Gastro, Warsztaty muzyczno-taneczne, Graffiti Jam, strefa z tekstyliami, zawody skateboardingowe” – informują organizatorzy.

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

LINE UP:
6 maja 2016 (piątek)
22.00 Before Party – Klub Makulatura, ul. Chmielna 5

7 maja 2016 (sobota) – pierwszy dzień Warsaw Challenge 2016
13.00 – 14.30 Rejestracja i rozgrzewka tancerzy
15.00 – 16.00 Pierwsze cztery walki eliminacji do turnieju głównego (1 battle: 10 min.)
16.00 – 16.45 Koncert OTSOCHODZI
16.45 – 17.45 Drugie cztery walki eliminacji do turnieju głównego (1 battle: 10 min.)
18.00 – 19.00 Koncert QUEBONAFIDE
19.00 – 19.15 POPPING KACZOREX
19.15 – 20.15 Koncert WZGÓRZE YA PA 3
20.20 – 20.40 Show WARSZAWSKI FUNK
20.45 – 22.00 MASTA ACE
22.00 Between party – Klub Makulatura, ul. Chmielna 5

8 maja 2016 (niedziela) – drugi dzień Warsaw Challenge 2016
12.00 – 13.30 Rejestracja tancerzy
14.00 – 15.30 Pierwsza runda turnieju głównego Breakdance (1 battle – 8 min.)
15.30 – 16.30 Koncert RASMENTALISM
16.30 – 17.15 Druga runda turnieju głównego Breakdance (1 battle – 8 min.)
17.30 – 18.30 Koncert: ŁONA & THE PIMPS
18.40 – 19.00 Półfinał turnieju głównego Breakdance (1 battle -10 min.)
19.00 – 20.00 Koncert: GRUBSON
20.00 – 20.15 SANDART TETIANA GALITSYNA: HISTORY OF HIP-HOP
20.15 – 20.20 MINUTA HAŁASU
20.20 – 20.30 Pokaz Sędziów
20.30 – 20.45 Finał Turnieju Breakdance – 15 min.
21.00 – 22.00 GHOSTFACE KILLAH
22.00 Zakończenie imprezy
AFTER PARTY – Klub Makulatura, ul. Chmielna 5

KONCERTY:
– OTSOCHODZI
– QUEBONAFIDE
– ŁONA and THE PIMPS
– RASMENTALISM
– GRUBSON
– WZGÓRZE YA PA3
– MASTA ACE
– GHOSTFACE KILLAH

Zaproszone ekipy taneczne GREAT8:
– EKIPA Z ELIMINACJI (POLSKA – 6 MAJA 2016)
– EAST SIDE BBOYS & RUFFNECK(UKRAINA)
– JINJO CREW (KOREA POŁUDNIOWA)
– ROCKFORCE (USA&FRANCJA)
– ILLUSION OF EXIST (ROSJA)
– TOP9&SQUADRON (ROSJA&USA)
– SOUL MAVERICS (ANGLIA)
– TEAM SHMETTA (BELGIA)

SĘDZIOWIE:
– HEFO (POLSKA)
– WICKET (USA)
– MAURIZIO (WŁOCHY)
– IRON MONKEY (USA)
– BRUCE ALMIGHTY (PORTUGALIA)

DJ/INSTRUMENTS:
– PLASH (POLSKA)
– DJ SCREAM (UKRAINA)
– JUSTIN SHAMBALAYA – Drums

MC:
– RADEMENEZ

SHOWCASE:
– TETIANA GALITSYNA – SAND ART- HISTORY OF HIP-HOP
– KACZOREX
– WARSZAWSKI FUNK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ