Już wkrótce Popek zagości u Króla TVN

Popek u Braci Collins ujawnił kwotę, jaką dostanie od Kuby Wojewódzkiego za udział w jego TVN’owskim programie: “Ja chciałem 50 tysięcy, on ciągle 35 – z tego co słyszałem. Nie dogadaliśmy się wtedy, moim zdaniem nasza cena była zbyt wygórowana“.

Całe zamieszanie wzięło się przez management Popka, który za wszelką cenę chciał wynegocjować 50 tysięcy złotych, jak sam Król Albanii dodaje: “Te pieniądze nie są mi absolutnie potrzebne, mam swoje pieniądze, zarobię tu i tam (…) Mi tam było w chuju, czy pójdę do Kuby Wojewódzkiego, czy nie. Nie potrzebny mi Kuba, jestem za dużym celebrytą.

Lider Gangu Albanii zaznaczył również, iż całą kwotę przeznaczy na cel charytatywny: “Jak pójdę do Kuby, dostanę jakąś tam gażę, przeznaczam to na Dom Dziecka w Bydgoszczy“.

Odcinek z Popkiem zostanie rejestrowany już 18. listopada. Jest również możliwość uczestniczenia na żywo. Ilość miejsce ograniczona. Co trzeba zrobić? Wysłać SMSa o treści KUBA na numer 511 64 54 56 lub zgłoszenie na adres widownia.kuba@wp.pl.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ