Woskowa wersja najnowszej płyty Włodiego – WDPDD znów jest dostępna!

Limitowany nakład czerwonych vinyli wyczerpał się w 4 godziny. Wiele osób pytało rapera, czy ten zamierza jeszcze tłoczyć kolejną partię. Dzisiaj DistrictAREA poinformowała o rozpoczęciu preorderu czarnej wersji winyla, której wysyłka planowana jest na 13 lipca 2017.

Płyta dostępna jest w sklepie wytwórni www.districtarea.pl oraz na stronie www.wdpdd.pl.

W przypadku nowego nakładu to zamawiający decydują o tym, jaka będzie jego wielkość – warszawski label postanowił zebrać część zamówień, a następnie zamówić odpowiednią liczbę płyt, by tym razem starczyło ich dla wszystkich chętnych.

Zamówienie z czarnym vinylem w przeciwieństwie do limitowanego nakładu czerwonych wosków WPDD nie będzie zawierać plakatu i płyty CD z instrumentalami.

Podczas poprzedniego tłoczenia zostały przeprowadzone tak zwane press-testy. Trzy z pięciu istniejących presstestów w wakacje pojawią się na aukcjach charytatywnych – więcej szczegółów na ten temat warszawska wytwórnia ujawni niebawem.

Na “WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ