DistrictAREA i Włodi przygotowali dla fanów rapera niespodziankę.

Od dzisiaj możliwe jest zamówienie najnowszej płyty Włodiego – WDPDD – w wersji vinylowej. Wytłoczono tylko 300 sztuk czerwonych krążków.

Warszawski label zdecydował się na przedprzedaż i dodanie do zamówień preorderowych płyty z instrumentalami oraz plakatu. Vinyle zamawiać można od dzisiaj, natomiast wysyłane będą 07.06.2017.

Vinyl oraz CD zamówić możecie na www.wdpdd.pl oraz www.districtarea.pl. Wersja CD dostępna jest również w Empikach w całej Polsce.

Od strony producenckiej za utwory na płycie odpowiadają DJ B, Sampler Orchestra i The Returnes. Za okładkę oraz grafiki związane z płytą odpowiada Łukasz Bujno (DJ DEF). Gości, którzy udzielili się na płycie poznamy niebawem.

Na “WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości m.in. Ero, PRO8L3M czy Holaka. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

Tracklista vinyla WDPDD:

STRONA A

  1. Nie widzę przeszkód prod. Sampler Orchestra
  2. Przy Okazji feat. Holak, prod. Sampler Orchestra
  3. Szyld prod. The Returners
  4. D/CD feat PRO8L3M, prod. DJ B
  5. Widmo prod. DJ B

STRONA B

  1. NWR / Bez Obawy feat. Marysia Starosta, prod. Sampler Orchestra
  2. Przywilej feat. Otsochodzi, prod. Sampler Orchestra
  3. IBNM feat. Ero JWP, prod. The Returners
  4. Kominy prod. DJ B
  5. ZapachPS feat. Marysia Starosta prod.DJ B
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ