Paluch i Białas nie mają w planach wspólnej płyty…

Kuba Głogowski w jednej z najnowszych rozmów z Paluchem postanowił poruszyć temat Białasa, z którym miał w ostatnim czasie kilka wspólnych utworów, m.in. “Cztery Korony” (sprawdź!), który promował galę KSW39 na Stadionie Narodowym, gdzie jednym ze zwycięskich zawodników jest Popek, który w 45 sekund rozprawił się z Hardkorowym Koksem (info!)

Pod koniec grudnia 2016r. pojawił się utwór “Czysty tlen”, do którego Sher7ock zaprosił właśnie Białasa i Palucha: “Siemano Bezzy, a co tam u Ciebie? Za chwilę z featami wydamy se LP, a za to co wpadnie kupimy siódemkę. I to jest piękne, z tego co kochasz zarabiasz pengę” – głoszą wersy poznańskiego rapera. Czy wkrótce usłyszymy ich wspólny materiał?: “nie, nie… U Sher7ocka ten wers jest taki, że już po prostu mieliśmy bekę: ‘kurwa, znowu Ty, ja pierdolę. Weź już kurwa, nie mogę na Ciebie patrzeć’ – oczywiście żart, ale w pewnym momencie wszędzie było Paluch i Białas“.

Nawet widziałem komentarze w Internecie: ‘co jest kurwa? Jak jest Białas, to masz w pakiecie Palca’ – czy tam odwrotnie. No nie. Po prostu nas zapraszają. Może trochę klimatycznie, lirycznie, charakterem czy muzyka jest zbliżona” – dodaje.

A Wy chcielibyście usłyszeć wspólną płytę – Białas / Paluch?

TELEDYSK: Sher7ock (ft. Białas, Danny, Paluch) – „Czysty Tlen”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ