Solowa płyta “Swój Chłopak” to przedsmak nowych projektów Żarego!

Reprezentant DIIL Gangu nie zwalnia tempa. 2. grudnia 2016 roku pojawiła się debiutancka solowa płyta Żarego w całości wyprodukowana muzycznie przez Szweda SWD, a właśnie poinformował o pracy nad nowym tajemniczym projektem, który jeszcze w tym roku ujrzy światło dzienne: “Elo mordeczki niedawno zostałem zaproszony do nagrania wspólnej płyty z dwoma warszawskim raperami, prace nad albumem trwają i mam nadzieję że jeszcze w tym roku będziesz miał go w swojej kolekcji. Jak myślisz kim są ci dwaj panowie ? Pozdrawiam załoga!!!!!“. Ta informacja wywołała lawinę komentarzy, a najczęstsze typy słuchaczy to: Małach / Rufuz, Bilon i Wilku czy Dudek i Rest. A jakie są Wasze propozycje? Prosimy o komentarze na rap-news.eu oraz fanpage Rap News.

Hemp Records rośnie w siłę

Co ciekawe, wczoraj oficjalnie do Hemp Records dołączył Kuba Knap (info!) – ale raczej nie będzie on tworzył tercetu wspólnie z Żarym. Warto dodać, że Bilon pracuje nad solową płytą i wspólnym projektem z Kaczym Proceder (info!). Niedawno swój debiut solowy i legalny zaliczył TMS – czyli zwycięzca konkursu ŻywyRap (wywiad z TMS!!!). Wytwórnia zapowiada w najbliższym okresie ofensywę wydawniczą i trzeba przyznać, że marketingowo wszystko idzie w dobrą stronę.

Typ rap-news.eu

Według portalu rap-news.eu Żary mógłby stworzyć tercet z Bilonem i Wilkiem, czyli z osobami, które wprowadziły go w Hip-Hop i do rodziny DIIL Gangu. Niedawno Bilon w rozmowie z Wujkiem Samo Zło mówił, iż szykuje tajemniczą płytę, która poruszy scenę: “jeszcze trzymamy coś w zanadrzu, coś czego teraz Wam nie powiem, ale o czym za chwilę wszyscy usłyszą” – i to może właśnie wskazywać na kolaborację z Żarym. Naturalnie dołączyć można Wilka – ale czy nie byłoby to zbyt oczywiste?

TELEDYSK: ŻARY x SZWED – „Mówię na razie” (ft. Dudek P56)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ