Popek dołączył do akcji – STOP POMÓWIENIOM!

Andrzej “Żurom” Żuromski, założyciel akcji Stop Pomówieniom, przedstawił nową osobę popierającą jego projekt oraz opowiedział kilka szczegółów znajomości z liderem Gangu Albanii: “Pawła znam od ’98 roku, czyli 19 lat (ale ten czas leci i starzy jesteśmy hahaha). Nie widzieliśmy się ponad 15 lat, bo Paweł wyjechał za granicę i miał swoje życie, i problemy, a ja swoje. Trochę melanży swojego czasu przeżyliśmy i znamy się jak łyse konie. Paweł wrócił do kraju i mój syn chciał go poznać (takie czasy nastały). Tata zrobił Memory V Żurom i wszystko jasne :). Fajnie, że niektórzy ludzie umieją się zachować i normalnie powygłupiać po tylu latach braku kontaktu! Dla mnie to było nic zorganizować takie spotkanie, ale syn wracając w samochodzie w szoku powiedział: ‘Tata, Ty znasz naprawdę dobrze Popka’ – spokojnie mu odpowiedziałem: ‘Mówiłem Ci synu… Hehehe” – wspomina.

Żurom postanowił również wypowiedzieć się na temat artystycznej strony Popka, którą wielu ocenia jako negatywną: “Dla tych, którzy mówią, że Popek robi tylko muzyczną patologię – ja synowi serwuję takie kawałki z pozytywnym przekazem i zabraniam słuchać muzy z wulgaryzmami, tłumacząc, że to repertuar dla starszych. Jak będzie miał 15 lat, a nie 10, to niech sobie sam wybiera i słucha tego, co chce :). Popka szanuję, że po dużych turbulencjach życiowych wyszedł na prostą i to nas łączy!!! Wiem, że ciężko odbić się od dna, wypłynąć na powierzchnię i utrzymać spokojny oddech, płynąc dalej przez życie w wyznaczonym kierunku“.

Czy w przyszłości usłyszymy jakiś wspólny utwór Popka i Żuroma dotyczący inicjatywy “Stop Pomówieniom”? Wszystko na to wskazuje…

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ